Yaz Ayları için Soğuk İçecek Otomatları

Kavurucu sıcak yaz günlerinde ihtiyacımız olan en önemli şey içimizi ferahlatacak bir içecektir. Günün her saati istediğimiz ürünlere ulaşabildiğimiz otomatlarda yaz aylarının en çok tercih edileni soğuk içecek otomatları veya alternatif olarak snack otomatlar yani yiyecek içecek otomatlarıdır. 

Soğuk içecek otomatları istenilen noktaya konumlandırılır ve saat fark etmeksizin sizin yerinize satış yapmaya devam eder. Soğutma sistemi bakımından gelişmiş olan bu soğuk içecek otomatları ürünlerin soğuma derecesini en iyi şekilde ayarlar. 

Su otomatı, içecek otomatı olarak da bilinen soğutma sistemli otomatlar ikinci el veya sıfır olarak satışa sunulmaktadır. Otomat satışı yapan firmalardan veya online ilan sitelerinden farklı modeller bulabilirsiniz. 

BK otomat olarak sizlere önerdiğimiz soğuk içecek otomatlar ve özellikleri şöyledir;

Crane BevMAX

Şık bir görünüme sahip olan otomatımızda 5 raf bulunmaktadır. Robot kollu olduğundan dolayı plastik, teneke kutu veya cam şişe ürünler yerleştirilebilir.

Vendo VDI 189

Pet şişe ve teneke kutular konulabilen otomatımızda kağıt para, madeni para ve kartlı ödeme sistemi bulunmaktadır.


Vendo G Drink

5 raf sistemine sahip otomatımız robot kollu olduğundan dolayı her rafa plastik, cam veya teneke fark etmeksizin istenilen ürün yerleştirilebilir. Kağıt para, madeni para ve kart sistemiyle çalışma özelliğine sahiptir.

Soğuk içecek otomatları hakkında merak ettikleriniz veya satın alma için 0(212) 294 92 94 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.