Otomat hizmetinde öncü firma olan BK Otomat, sektörde yapmış olduğu yatırımlar ve ihaleler ile değer katmaya devam ediyor. Otomat çeşitlerimiz ve hizmet kalitemizden ödün vermeden firmamızı büyütüyoruz. Firmamız, sıcak içecek otomatları, soğuk içecek otomatları ve snack içecek otomatları konusunda uzmanlaşmış olup, işletmenizi daha canlı ve verimli bir hale getirmek için her daim burada !

Otomat Çeşitlerimiz

Sıcak içecek otomatlarımız ile çalışanlarınız için sıcacık bir mola yaratabilir, müşterilerinize ikramlar yapabilir veya otomat işletmeciliğini yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Firmamız, iş yerinizdeki sıcak içecek ihtiyacınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmış otomatlar sunuyor. Kahve çeşitleri, sıcak çikolata ve çay çeşitleriyle, çalışanlarınızın gününü daha enerjik hale getirmek için en iyi çözümü sunuyoruz.

Soğuk içecek otomatları yazın serinletici bir mola vaadediyor ! Firmamızın soğuk içecek otomatları, ferahlatıcı içecek seçenekleriyle dolu. İster gazlı içeceklerden, ister meyve sularından, geniş içecek yelpazemizle herkesin damak zevkine uygun ürünleri sunabilirsiniz. 

Snack içecek otomatları ile lezzetli ara öğünler hep yakınınızda ! Enerjinizi yükselten sağlıklı atıştırmalıklar ve pratik atıştırmalık otomat makinalarımızda yerini alsın. Sağlıklı atıştırmalıklardan çikolata ve cipslere kadar geniş bir yelpazede ürünlerle dolu otomatlarımız,  çalışanlarınız, misafirleriniz veya müşterilerinize ürün sunmanız için sizlere harika bir fırsat sunuyor.

Personel / Müşteri Sayınıza Özel Çözümler Üretiyoruz !

BK Otomat olarak işletmenizin personel sayısına veya işletmeciliğini yapacağınız mekana uygun otomat çözümleri sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Küçük bir ofisten büyük bir kuruluşa kadar her türlü ihtiyaca uygun otomatlarımız ve hizmetlerimizle, iş yerinizdeki personelinizin / müşterilerinizin memnuniyetini ve verimliliğini artırabilirsiniz.

Firmamız, sıcak içecek otomatları, soğuk içecek otomatları ve snack içecek otomatları konusundaki uzmanlığıyla, iş yerinizin lezzetini ve verimliliğini artırmak için yanınızda. Otomat fiyatlarımızı öğrenmek ve daha fazla bilgi için bize 0(212) 294 92 94 sabit hattımızdan ulaşabilirsiniz.