Yönetim Kurulundan

Yönetim Kurulundan

Baş döndüren bir hızla değişip, gelişen dünya şartlarında en kıymetli değerimiz zamandır. Hedefimiz dünya üzerinde telafisi olmayacak tek şey olan zamanınızı daha verimli kullanılır hale getirmek için çözümler üretmektir.

Müşteri memnuniyeti, sürekli iyileşme ve uluslararası standartlar ödün vermeyeceğimiz en kıymetli ve temel prensiplerimizdir. Kaliteli hizmet sunma anlayışımız gereği olduğu gibi kalitemizi de her gün daha ileriye taşımak en büyük çabamızdır.

BK Otomat; seçkin markalar ile kusursuz hizmetin yanı sıra asıl kazancın insana yatırım olduğunu benimsemiş dürüst ve ilkeli bir duruş ile güvenilir hizmet sunmayı prensip haline getirmiştir. Vending sektöründe attığımız her adımda dünya standartlarını gözlemleyip her zaman hijyen, lezzet, bakım, teknik servis ve lojistik konularında daha kaliteli ve daha iyi hizmet sunmayı benimsemiştir.

Günümüzde büyük bir maraton olan okul ve/veya iş hayatınızda pratik çözümlere ihtiyacınız olduğu düşünülerek, sektörde uyguladığımız otomat sistemleri zamanınızı oldukça verimli kullanmayı sağlar. Otomatlarımız çalışırken, harcayacağınız zamanın tasarrufu sizlere kalır.

BK Otomat, zamanınıza değer katar. Her zaman söylediğimiz gibi “Sizin için buradayız…”

Back to top of page