Otomat makinaları günlük hayatımızı kolaylaştıran, global dünyada daha sık karşılaştığımız aletlerdir. 7 gün 24 saat boyunca açık bir işletme haline gelen otomatlar ihtiyaçlarımızı her zaman karşılayabilmemizi sağlıyor. Girişimciler veya işletme sahipleri bu avantajı göz önüne alarak farklı lokasyonlara ihtiyaca uygun otomat konumlandırıyor. Böylelikle aktif satış sağlayarak zaman fark etmeksizin gelir elde ediliyor. 

Otomat almak isteyenler için en önemli faktörün otomat fiyatının olmaması gerektiğini öncelikle belirtmek isteriz. Almış olduğunuz otomat için ödediğiniz ücreti otomatta ürün satışı yaparak kısa sürede çıkarabilirsiniz. Bu yüzden öncelikle almış olduğunuz otomatın işlevine, parça kalitesine, teknik servis desteğine kesinlikle dikkat etmelisiniz. 

Otomat fiyatları ürün özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Yiyecek içecek otomatları, sıcak içecek otomatları ve soğuk içecek otomatları olarak farklı türler bulunmaktadır. 

Yiyecek İçecek Otomat Fiyatları

Snack otomatlar olarak da bilinen yiyecek içecek otomatları atıştırmalık ürünler ve içeceklerin satışını aynı anda yapabilmektedir. Bu özelliğinden dolayı soğuk içecek otomatlarının yerini aldığı zamanlarda olmuştur. Yiyecek içecek otomatlarında, otomat içi soğukluk ayarı yapılarak tek otomatta farklı ürünler kullanılabilir. Sıfır ve ikinci el olarak hizmet sağladığımız güncel yiyecek içecek otomat fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. 

Sıcak İçecek (Kahve) Otomatı Fiyatları

Sıcak içecek otomatları genellikle kahve otomatı olarak anılıyor. Demleme çay, çekirdek kahvenin öğütülmesi ve suda çözünebilen tüm toz ürünlerin satışı, yapılan bu otomatlar fabrikalar, spor salonları, otogar, benzin istasyonları gibi alanlarda aktif faaliyet gösterir. Sıcak içecek otomatında sade kahve, cappuccino, espresso, macchiato gibi kahvelerin yanı sıra demleme çay, karadut çayı, nane limon gibi bitki çayları da yapılabilir. Kahve otomat fiyatlarında kalitenin yanı sıra sunulan çeşit sayısı da etkilidir.

Soğuk İçecek Otomat Fiyatları

Profesyonel bir soğutma sistemi bulunan soğuk içecek otomatları yaz aylarının vazgeçilmezleri arasındadır. Soğuk içecek otomat fiyatı raf sayısı, soğutma derecesi, markası ve teknik destek hizmetine bağlıdır.BK otomat firması olarak sektörde farklı bölgelerde aktif hizmet veren yüzlerce otomatımız bulunmaktadır. Saha tecrübesi ve teknik destek anlamında donanımlı personelimiz ile her zaman yanınızdayız. Satın alma veya kiralama seçeneklerine göre güncel otomat fiyatlarımızı öğrenmek için 0(212) 294 92 94 numaralı sabit hattımızdan bizleri arayabilirsiniz.